دسته‌بندی نشده

مصاحبه با آقای احسان امینی مدیر فروش برگزیده شهریور ماه

۱- جناب آقای احسان امینی شما به عنوان برترین مدیرفروش ارشد شهریور ماه ۱۳۹۶ برگزیده شدید تبریک ویژه ما را جهت اینکه در دوماه متوالی برترین بودید را پذیرا باشید توضیح می فرمایید رمز این موفقیت چیست؟

رمز موفقیت در هر کاری بسیار ساده است و اصلا نیاز نیست به دنبال عناصر پیچیده ای بود. فقط کافیه که دانش و تجربه ای که به دست آمده را مطابق با استانداردهای درست بکار بندیم.

۲- از آنجائیکه اتحاد و تعاون در پروش و رشد یک تیم موفق تاثیر گذار است توضیح می فرمایید چگونه می توان اتحاد را در یک تیم ایجاد کرد؟

قطعا همدل بودن و همسو بودن اهداف فردی و گروهی، میتواند در میزان و کیفیت اتحاد و تعاون کاری تاثیر داشته باشد. در مدل کاری ما اگر مدیر فروش یک تیم بتواند به جای ایجاد فضای مدیریتی، فضای راهبری ایجاد کند و در واقع راهبر و لیدر گروه باشد تا مدیر، میتواند همبستگی و اتحاد بیشتری در تیم ایجاد کند.

۳- مهمترين دستاوردهاي كاري شما طي مدت كار و فعاليتتون در صنعت بيمه چیزی بوده است؟

پاسخ به این سوال در چند خط خلاصه نمی شود اما بطور کلی مسیر فروش بیمه عمر بسیار با افت و خیز همراه است.                               چنانچه در زمان افت دچار استرس شوید این باعث می شود که با هوشیاری کامل کار را ادامه ندهیم. همه آنچه که اینجانب از   دنیای کسب و کار می دانستم در طی سالهایی که در بیمه مشغول هستم، تکامل بیشتری پیدا کرد.

۴- دلايل و عوامل موفقيت شما درچه جیزی بوده است ؟

استفاده از تجربیات و دانش کاری به شرط انجام آن در یک چهارچوب استاندارد، قطعا باعث موفقیت خواهد بود.

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *