دسته‌بندی نشده

مصاحبه با خانم سحر روحانی مشاور فروش برگزیده آذر ماه

۱- سرکار خانم سحر روحانی شما به عنوان مشاور فروش برتر آذرماه سال ۱۳۹۶ معرفی شدید توضیح می فرمایید که چطور در این ماه توانستید به این مهم دست یابید؟

من اول هر ماه برای خود یک هدف مشخص می کنم و خود را ملزم به دست یابی به آن می دانم و با قاطعیت می توانم اقرار کنم  ۹۰ درصد زمان های استراحت و فراغت را  به چگونگی دست یابی به هدف اختصاص می دهم .

۲- توضیح می فرمایید حمایت مدیران و حضور در جلسات آموزشی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد؟

مسلما حمایت مدیران و حضور در جلسات آموزشی در رشد عملکرد ما تاثیر گذار می باشد به جهت اینکه کار مشاوره نیاز به انگیزه و تسلط  دارد و بعد از یک مدت این انگیزه سیر نزولی پیدا می کند و دقیقا اینجاست که حمایت مدیران و جلسات اموزشی کمک بسیاری به ما می کنند.

 ۳- توضیح می فرمایید دقیقا کار گروهی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد و چرا میزان موفقیت تیم ها به کار گروهی بستگی دارد ؟

یکی از جنبه های مثبت کار تیمی تاثیر هم تیمی ها بر روی یکدیگر می باشد .وقتی حتی یکی از افراد تیم در مسیر موفقیت قرار می گیرد این حس در بین دیگر افراد تیم پررنگ می شود و باعث می شود که تلاش آنها را برای رسیدن به موفقیت بیشتر کند.

۴- همانطور که می دانید، علیرغم اهمیت بالای دستیابی به اهداف تعیین شده فروش، تکرار و ثبات در آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، حال شما چه برنامه ای برای ماه های آینده در خصوص دستیابی به این مهم دارید؟

تصمیم دارم در ماه آینده از ارجاعی ها حتما استفاده کنم و وقت بیشتری برای گرفتن ارجاعی بگذارم چون معتقد هستم این کار مسیر را هموارتر می کند.

 ۵- پیام شما برای سایر همکارها در تیم های فروش دیگر چیست و به نظر شما برای دستیابی به اهدافی که برای ایشان تعیین شده است چه اقداماتی باید انجام دهند؟

حتما هرماه برای خودتان هدف تعیین کنید و خودتان را ملزم کنید که به آن برسید .اگر یک ماه موفق نشدید اصلا اجازه ندهید افکار منفی انرژی شما را  برای ماه بعد کاهش دهد ، افکار منفی برای شما همانند سمی است که مانع رسیدن به هدف می شود و دیگر اینکه از موفقیت بقیه همکاران خوشحال شوید حتی اگر شما همان ماه به هدفتان نرسیدید این کمک می کند که انرژی مثبت داشته باشید و حتما نتیجه مثبت به سمتتان بر می گردد.

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *