دسته‌بندی نشده

مصاحبه با خانم سحر روحانی مشاور فروش برگزیده دی ماه

۱- سرکار خانم سحر روحانی شما عنوان برترین مشاور فروش در دی ماه سال ۱۳۹۶را کسب کرده اید ضمن عرض تبریک مجدد، توضیح می فرمایید با توجه به تجربیاتی که کسب کردید تفاوت بین فروشنده حرفه ای و آماتور در صنعت بیمه چیست؟

هدف فروشنده آماتور فقط فروش بیمه ست بعنوان شغلی که درآمد کسب کند. اما فروشنده حرفه ای اول از همه هدفش خدمت به مشتری و در نظر گرفتن منفعت مشتری است که همین منجر به فروش می شود.

۲- از آنجائیکه اعتماد به نفس یکی از ارکان امر فروش می باشد توضیح می فرمایید چه مواردی باعث تقویت آن می شود؟

داشتن اطلاعات کافی ، آماده کردن توضیحات قبل از ورود به مذاکره، داشتن اطلاعات تقریبی در مورد مشتری که لازمه ی اولین جلسه مشاوره می باشد و در نهایت اصلی ترین چیزی که اعتماد بنفس را بالا می برد باور و عقیده قلبی به چیزی که برای فروش ارائه می دهیم.

۳- توضیح می فرمایید از نظر یک فروشنده بیمه تفاوت بین کارهای مهم و ضروری چیست و چگونه می توان کارهای مهم را به کارهای ضروری تبدیل کرد؟

کار مهم لازمه که انجام شود ولی صرفا الان نه ، اما کار ضروری باید در اولین فرصت انجام شود.کار مهم ما را به اهدافمان نزدیک می کند اما کارهای ضروری نیاز به توجه در همان لحظه دارند.

۴- همانطور که می دانید مشتری مداری یکی از اصول امر فروش می باشد شما تا چه حد این اصل را رعایت می کنید و تاثیر آن در روند فروش شما چگونه بوده است؟

من همیشه با مشتری ها در ارتباط هستم و معتقدم این ارتباط بشدت به روند فروش و زدن کلید اعتماد کمک می کند.

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *