دسته‌بندی نشده

مصاحبه با خانم سپیده صفایی مشاور فروش برگزیده دی ماه

۱- سرکار خانم سپیده صفائی شما به عنوان مشاور فروش برتر دی ماه سال ۱۳۹۶ معرفی شدید توضیح می فرمایید که چطور در این ماه توانستید به این مهم دست یابید؟

اوايل ماه بود كه تصميم گرفتم با انرژي بيشتر تماسها را شروع کنم و پيگيري هاي گذشته را فروش تلقي نكنم و هر هفته به دنبال ديتاي جديد باشم و سقف ذهني خود را بشكنم و به حق بيمه هاي بالاي ٤ میلیونی فكر كنم و مشاوره دهم و تا جايي كه مي شد قرار ملاقات ها را خودم حضور داشته باشم.

۲- توضیح می فرمایید حمایت مدیران و حضور در جلسات آموزشی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد؟

 براي من شخصا خيلي تاثير گذار بود چون ماه هاي اول كاري شنيدن اين مطالب و حمايت هاي مدير به مشاوره دادن من بسیار كمك كرد.

۳- توضیح می فرمایید دقیقا کار گروهی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد و چرا میزان موفقیت تیم ها به کار گروهی بستگی دارد ؟

١٠٠٪‏موثر است خوشبختانه در مجموعه ما كار گروهي به بهترين شكل انجام مي شود همه اعضاء تیم به یکدیگر کمک می کنند تا جايي که امکان دارد براي رسيدن به اهداف همديگر را حمايت می کنیم.

۴- همانطور که می دانید، علیرغم اهمیت بالای دستیابی به اهداف تعیین شده فروش، تکرار و ثبات در آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، حال شما چه برنامه ای برای ماه های آینده در خصوص دستیابی به این مهم دارید؟

خيلي دوست دارم بتوانم با مشتريان ارجاعي كار كنم  تمام تلاشم را می کنم که در اين زمينه خود را قوي كنم تا به فروش های بالاتر دست یابم.

۵- پیام شما برای سایر همکارها در تیم های فروش دیگر چیست و به نظر شما برای دستیابی به اهدافی که بای ایشان تعیین شده است چه اقداماتی باید انجام دهند؟

تحت هيچ شرايطي نا اميد نشوند و فروش روز به روز هم می تواند اتفاق بيفتد اما اگر اول ماه باشد انرژی بیشتری را در پیمودن ادامه ماه القا می کند ولي اگر نشد تا پايان ماه بايد تلاش كرد و حتما عدد فروش يا هدف خود را محقق كرد

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *