دسته‌بندی نشده

مصاحبه با خانم فائزه سیدآبادی مشاور فروش برگزیده بهمن ماه

۱- سرکار خانم فائزه سیدآبادی شما برای اولین بار عنوان برترین مشاور فروش بهمن ماه سال ۱۳۹۶ به خود اختصاص داده اید ضمن عرض تبریک ویژه جهت به ثبت رساندن بالاترین رکود فروش توضیح می فرمایید که چطور در این ماه توانستید به این مهم دست یابید؟
بنده با تلاش بسیار و بي وقفه و بدون نااميدي و حمايت صد در صد مديرم آقاي داوود دهداريان توانستم بالاترین فروش را کسب کنم.

۲- توضیح می فرمایید حمایت مدیران و حضور در جلسات آموزشی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد؟
مطمئناً اگر هركسي برای خودش هدفي داشته باشد جلسات آموزشي كه برگزار مي شود باعث رشد او خواهد شد. آموزش هايي كه مدیرم براي تیم ما برگزار می کنند، مطالبی كه در مورد فروش انتقال می دهند، انگيزه ی من را چندین برابر می کند و پشتیبانی ایشان در کار برای من بسيار مثمر ثمر بوده است، ناگفته نماند هركسي اگر بخواهد كه رشد كند و در راستای آن تلاش كند امكان ندارد به چيزي كه مي خواهد نرسد.

۳- توضیح می فرمایید دقیقا کار گروهی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد و چرا میزان موفقیت تیم ها به کار گروهی بستگی دارد ؟
کارگروهی یعنی با افراد تيم صميمي وهم دل باشي وخوشحالي و رشد آنها باعث خوشحالي شما شود و به طور ناخودآگاه در روند كاری شما و تيم تاثيرگذار خواهد بود و همچنین وجدان کاری داشتن یکی از اصول مهم کاری است بايد طوري كار كنيم كه بدونيم اين كار برای خودمان است نه اينكه صرفا كارمند باشيم.

۴- همانطور که می دانید، علیرغم اهمیت بالای دستیابی به اهداف تعیین شده فروش، تکرار و ثبات در آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، حال شما چه برنامه ای برای ماه های آینده در خصوص دستیابی به این مهم دارید؟
صد در صد اين موضوع برای من خيلي مهم است و هرماه می بایست فروشم بيشتر از ماه قبل شود
و همانند ماه هاي قبل تلاشم را مي كنم با انرژي بيشتر، با استراتژي كه آقاي دهداريان ارائه مي دهند پیش برم.

۵-پیام شما برای سایر همکارها در تیم های فروش دیگر چیست و به نظر شما برای دستیابی به اهدافی که برای ایشان تعیین شده است چه اقداماتی باید انجام دهند؟
هر ماه هدف خودتون را مشخص كنيد و برای جذب انرژی و حرکت در راستای موفقیت هدف تيم و مدير را هم بپرسيد و بدونيد و حتي يك ساعت هم از تلاش دست برندارید. اگر عصباني و نااميد شديد چند لحظه كار نكنيد با مدير خود مشورت کنید و با گرفتن راهکار با انرژی بیشتر شروع کنید و به كار خود ادامه دهید حتي اگر شده زمان بگذارید تا تماسهاي بيشتري بگيريد تا روز آخر از تلاش دست برنداريد .

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *