دسته‌بندی نشده

مصاحبه با خانم محبوبه علی بابایی سرپرست فروش برگزیده تیر ماه

۱- سرکار خانم محبوبه علی بابایی شما برای اولین بار عنوان سرپرست برتر تیر ماه ۱۳۹۶ را به خود اختصاص داده اید ضمن عرض تبریک توضیح می فرمایید چطور در این ماه توانستید بیشترین فروش را در بین سایر همکارانتان کسب کنید؟

ضمن عرض تشکر و قدردانی از مدیر فروشم , جناب آقای امینی به خاطر تمام زحمات و ایجاد حس اعتماد, اطمینان, صداقت و حمایت و پشتیبانی در کار و ایجاد آزادی عمل(در کار فروش حضوری و فروش تلفنی) و شناساندن نقطه قدرت من تا رسیدن به بالاترین بهره وری…

همه موارد را لازمه رسیدن به موفقیت می دانم.

۲- توضیح می فرمایید دقیقا کارگروهی چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف فروش داشته باشد و چرا میزان موفقیت تیم ها به کار گروهی بستگی دارد؟

حس رقابت سالم توأم با رفاقت از تأثیرات کار گروهی است. ایجاد اهداف گروهی مشترک به جز اهداف شخصی و وجود همدلی و همیاری تا رسیدن به هدف, از دلایل موفقیت تیم ها در کار گروهی است.

۳- از آنجائیکه انرژی و انگیزه و پشتکار یکی از عوامل بالای فروش می باشد شما در این خصوص چه اقداماتی انجام داده اید، توضیح می فرمایید؟

انگیزه و انرژی من هنگامی مضاعف شد که با کمک مدیر فروشم,  توانستم در کار خود تنوع ایجاد شود و من آزادی عمل داشتم که به جز گذاشتن زمان کافی و پشتکار در کار فروش حضوری,

به کار فروش تلفنی نیز پرداختم.

۴- همانطور که می دانید علیرغم اهمیت بسیار بالای دستیابی به اهداف تعیین شده فروش ، تکرار و ثبات درآن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، حال شما چه برنامه ای برای ماه آینده در خصوص دستیابی به این مهم دارید؟

علاوه بر انجام تمام مواردی که به موفقیت این ماه من و فروش شخصی ام انجامید, برنامه ای که در نظر گرفته ام برای تکرار و ثبات فروش در خصوص آموزش و پرورش بازاریاب جدید و انتقال تجارب و مهارت های خود به اوست و می خواهم او مسیر موفقیت را در مدت زمان کوتاه تری نسبت به من طی کند.

۵- پیام شما به سایر همکارانتان در تیم های فروش دیگر برای دستیابی به اهداف ایشان چیست؟

پیام من به تمام همکاران این است اگر این شغل را بعنوان شغل اصلی, برای خود انتخاب کرده اند, وقت کافی و استاندارد برای انجام کار بگذارند و حداکثر بهره وری را از زمان ببرند و بدون توجه به اینکه در چه سطحی هستند, حتمأ هر روز حداقل ۴ مشاوره داشته باشند, نتیجه خود به خود حاصل می شود.

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *