دسته‌بندی نشده

مصاحبه با ستاره یافتیان سرپرست فروش برگزیده شهریور ماه

۱- سرکار خانم ستاره یافتیان شما عنوان برترین سرپرست فروش در شهریور ماه سال ۱۳۹۶را کسب کرده اید ضمن عرض تبریک، توضیح می فرمایید با توجه به تجربیاتی که کسب کردید تفاوت بین فروشنده حرفه ای و آماتور در صنعت بیمه چیست؟

به نظر من در فروش حرفه ای، ما به دنبال فروش یک محصول یا ارائه یک خدمت نیستم بلکه به دنبال کشف نیازهای مشتری و تطبیق و سازگار کردن خدمات خودمان با مشتری هستیم و با این هدف ما مشتریانی خواهیم داشت که آگاهند و ما همیشه با بهترین و مناسب ترین پیشنهادات در کنارشان خواهیم بود و منافع آنها را به سود خود ترجیح خواهیم داد.

۲- از آنجائیکه اعتماد به نفس یکی از ارکان امر فروش می باشد توضیح می فرمایید چه مواردی باعث تقویت آن می شود؟

اعتماد به نفس رابطه ی مستقیمی با میزان شناخت نقاط قوت و ضعف ما دارد با آگاهی از احساسات و تواناییهای  خود می توانیم کنترل خوبی روی نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت داشته باشیم و باید باور داشته باشیم درون هر یک از ما یک “من قوی” وجود دارد یکی از بهترین راهها برای اثبات این موضوع یادداشت و بررسی پیشرفت های خودمان است و بهتر است  به بررسی روند پیشرفت شخصی خود بپردازیم.

۳- همانطور که می دانید مشتری مداری یکی از اصول امر فروش می باشد شما تا چه حد این اصل را رعایت می کنید و تاثیر آن در روند فروش شما چگونه بوده است؟

مسلما این نکته به شدت کار ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد چون ما به عنوان کارشناس بیمه باید در شرایط سخت و حوادث پیش بینی نشده مشتری های خود را همراهی کنیم پس موظف هستیم با رفتار و خدماتی که ارائه می کنیم باعث ایجاد آرامش و اعتماد بین خود و مشتریان شویم و مطمئنا افراد به سادگی متوجه تفاوت رفتار ما با دیگران خواهند شد و ما مشتریانی خواهیم داشت که عملکرد ما را تایید خواهند کرد.

نویسنده

طراح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *