تاریخچه بیمه سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه ۲۰۰ ميليارد ريالي منقسم به ۲۰۰ ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.
بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.
بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.


جهت دریافت مشاوره رایگان بیمه کلیک کنید

درباره نمایندگی نیکپور189

سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر ۱۳۹۱، به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال افزایش یافت.
اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.
کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه شدگان خود داشته و مي کوشند با ارائه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.
بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.

در طی سال های اخیر با توجه به عنایت پروردگار، نمایندگی نیکپور کد ۱۸۹ توانسته است در عرصه صنعت بیمه گامی فراتر گذاشته و در این راه به دستاوردها و افتخارات نیز دست پیدا کند.
نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در سال های ۹۶-۱۳۸۸<
نماینده برگزیده در حوزه خدمات بیمه های زندگی از دیدگاه بیمه مرکزی ایران<
نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در فروش بیمه های اندوخته ساز به روایت روزنامه دنیای اقتصاد
عضو برگزیده در ارائه بهترین خدمات بیمه ای به مشتریان از دیدگاه انجمن کیفیت ایران
نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در کنفرانس تمایز رقابتی مبتنی بر نوآوری

جوایز و افتخارات

گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
گواهینامه ها و افتخارات
جشنواره فروش بیمه عمر سامان ۱۳۹۲
تقدیرنامه